İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alemdar: Bizim siyasetimiz insan merkezli hizmet odaklıdır

SAKARYA / Akyazı- Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan ile birlikte Altındere’de vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Altındere’nin ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum. Bizim işimiz hizmet işi. Mahallemizin altyapı ve üstyapıdaki eksikliklerinin hepsini ivedi bir şekilde Bilal başkanımızla çözüme kavuşturacağız. Bizim siyasetimiz insan merkezli, hizmet odaklıdır” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Akyazı Altındere Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, büyük bir coşkuyla karşılandı. Programa Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem ve MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu katıldı.

Cumhur İttifakı’nın dava ruhuna hizmet etmeye devam edeceğiz

Programda konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, “Partimiz kurulduğundan bu yana ve özellikle 2016’dan beri Cumhur İttifakı’na Altındere mahallemiz çok güçlü bir destek verdi. Allah’ın izniyle 1 hafta sonra da bu desteğinizi artırarak Cumhur İttifakı’mızı yeniden birinci parti yapacaksınız. Sizlere sonsuz inanıyoruz” diye konuştu

MHP Akyazı İlçe Başkanı Soyhan Sofuoğlu ise, “Cumhur İttifakı’nın dava ruhuna tüm teşkilatlarımızla birlikte hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizler bu ittifakın merkezden yerele devam etmesini istiyoruz. Adaylarımızın sonuna kadar yanındayız. Allah’ın izniyle 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’mıza siz Altındereli hemşerilerimiz en güçlü desteği yine verecektir” dedi.

Altındere mahallemizde asfalt ve kanalizasyon sorununu çözeceğiz

Konuşmasında geçmiş döneme vurgu yapan Akyazı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Bilal Soykan, “Akyazı’nın terminali, mezbahası, kapalı spor salonu, yüzme havuzu, hayvan pazarı yoktu. Biz hepsini yaptık. Asfalt ve beton yolları ilçemize kazandırdık. 4 yıllık bir fakültesi yoktu onu da ilçemizle buluşturduk. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Her ilçede olması gereken ne varsa Akyazı’mızda da en güzeli olacaktır. Altındere mahallemizde asfalt ve kanalizasyon sorunumuz var. İnşallah yeni dönemde Yusuf başkanımızın da destekleriyle bu sorunları tarihe gömeceğiz” dedi.

Bu dava gönüllere dokunmak içindir

Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bizim siyasetimiz insan merkezli ve hizmet odaklıdır. Bizim siyasetimiz dava hareketidir Bu dava sadece altyapı, park, yol veya spor tesisleri yapmak için değildir. Bu dava aynı zamanda insanımız içindir, gönüllere dokunmak içindir. Altındere’yi çok iyi biliyorum. Muhtarlarımızdan, dostlarımızdan iyi biliyorum. Bizim işimiz hizmet işi. Mahallemizin hangi sorunları varsa hepsini ivedi bir şekilde Bilal başkanımızla çözüme kavuşturacağız” dedi.

74 mahallemizde birlikte olacağız

Alemdar konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “Bizim Altındere’ye şükran ve minnet borcumuz var. Dolayısıyla her zaman vatandaşlarımızın yanında olacağız. 74 mahallemizde birlikte olacağız. Hizmetin en iyisini getirmek için çalışacağız. Şehrimiz için çalışacağız. Akyazı’nın var olan potansiyelini çok iyi biliyoruz. Eksiklerini çok iyi biliyoruz. Bu doğrultuda hazırlıklar yaptık. İnşallah hep birlikte Altındere’yi, Akyazı’yı, Sakarya’yı daha güzel günlere ulaştıracağız” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın