İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Aycan Günday Koçtürk

Aycan Günday Koçtürk, Didim’e Yenilik ve Değişim Vaat Ediyor

Aycan Günday Koçtürk, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Didim Belediye Başkan aday adayı olarak sahalara çıkıyor.

AYDIN – Didim 1985 yılında Ankara’da doğan Koçtürk, evli ve siyaset bilimi ile uluslararası ilişkiler alanında uzmanlaşmış bir isim olarak öne çıkıyor. Türk dış ilişkiler bölümü mezunu olan Koçtürk, İngilizce dilinde de yetkinlik sahibi.

Partisinin 28. Dönem Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı olarak aktif bir şekilde saha çalışmalarına katılan Koçtürk, CHP’ye olan bağlılığını ailesinden aldığı ilhamla taçlandırıyor. Babası Derviş Günday gibi uzun yıllar devlete hizmet etmiş bir ismin izinden giderek, CHP’ye ve Didim’e hizmet etmek için kararlı bir duruş sergiliyor.

Aycan Günday Koçtürk
Aycan Günday Koçtürk

2007 yılından beri Ankara başta olmak üzere Türkiye genelindeki federasyonlar, sivil toplum kuruluşları ve derneklerle aktif bir iletişim içerisinde olan Koçtürk, esnaf odaları  ve birlik başkanlarıyla çeşitli projelerde yer almış bir isim olarak dikkat çekiyor. CHP’ye katkı sağlamak amacıyla Didim Belediye Başkanı aday adayı olarak, desteklerinizi beklediğini belirtiyor.

Aycan Günday Koçtürk, vizyonu ve deneyimiyle Didim’e yeni bir soluk getirmek için hazır olduğunu vurgulayarak, Didim halkının desteğini kazanmak için çalışmalarına hız  kesmeden devam ediyor.

Aycan Günday Koçtürk
Aycan Günday Koçtürk