İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erden Köybaşı: Balıkesir’de Tarihi Zafer CHP’nin Olacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, Genel Başkan Özgür Özel’in de katılımıyla gerçekleşen coşkulu aday tanıtım toplantısında, Balıkesir halkının gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür etti. Köybaşı, “Balıkesir’in her köşesinden gelen hemşehrilerimizin desteğiyle, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Akın ve tüm ilçe adaylarımızla birlikte, seçimi kazanacağımıza olan inancımız tam,” dedi.

Toplantının büyük bir katılım ve ilgiyle gerçekleştiğini belirten Köybaşı, salonda yer kalmayınca toplantının dev ekranlara yansıtıldığını ifade etti. “Bu coşku, bu kalabalık, Balıkesir’de CHP’nin yükselen ivmesinin en net göstergesidir,” diye konuştu.

Özgür Özel’in Ahmet Akın’a Olan Güven Mesajı

Genel Başkan Özgür Özel’in, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın için, “Balıkesir’e huzur, adalet, refah, sevgi ve güven gelecek” şeklindeki sözlerine atıfta bulunan Köybaşı, “Ahmet Akın’a verilecek her oy, Balıkesir’in kendine gelmesi anlamına gelecek,” ifadelerini kullandı.

CHP, Balıkesir ve Türkiye İçin Bir Umut

CHP’nin Türkiye’nin partisi olduğunu vurgulayan Köybaşı, “CHP, ay yıldızlı al bayrağımızı kendine bayrak bilen ve onun uğruna canını verenlerin partisidir. Bu bilinçle yola çıktık ve Balıkesir’de zaferimizi ilan edeceğiz,” diyerek sözlerini tamamladı.

CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı ve partinin Balıkesir ekibi, seçimlere tam kadro ve yüksek bir motivasyonla hazırlanıyor. Köybaşı’nın başkanlığında, Balıkesir’in geleceğine yön verecek ve kentte yeni bir dönem başlatacaklarının altını çizdiği bu buluşma, yerel seçimlere damgasını vuracak gibi görünüyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın