İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yıldırım Öz, Yeni Şarkısı ‘Sivaslı’ ile rekor kırdı

Ünlü sanatçı Yıldırım Öz, son şarkısı ‘Sivaslı’ ile büyük bir çıkış yakaladı. Sanatçının bu özel parçası, doğduğu toprakların sevgisini ve özlemini en içten şekilde yansıtıyor. Şarkının klibi tamamen Sivas’ta çekilerek, Öz’ün memleketine olan bağlılığı da gözler önüne serildi.

Yıldırım Öz, bugüne kadar 7 albüm ve sayısız esere imza atarken, son zamanlarda duyduğu Sivas sevgisini özel şarkılarla dile getiriyor. Sivaslılar da bu çalışmalarıyla sanatçıya büyük ilgi gösteriyor.

Sosyal medyada paylaşılan ‘Sivaslı’ adlı şarkı, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi ve beğeni rekorları kırdı. Sözleri Oktay Baykal’a ait olan eserin müzik yönetmenliğini Gökhan Kantos üstlenirken, klip yönetmenliğini ise Sinan Güzel yaptı. Bu emekle hazırlanan eser, dinleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Sivas’a olan sevgisini sürekli dile getiren Yıldırım Öz; “Benim kökenim Sivas Zara’ya dayanıyor. Sanata olan tutkumla çocukluğumdan beri türkülerimizi seslendiriyor ve adımı duyurmaya çalışıyorum” dedi.

Sanatçı, son klibinin tamamen Sivas’ta çekildiğini ve Sivaslıların büyük ilgi gösterdiğini belirterek, destek veren herkese teşekkür etti. ‘Sivaslı’ adlı eseriyle duygusal bir yolculuğa davet eden Yıldırım Öz’ün başarısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Yıldırım Öz’ü sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/yildirimozofficial

https://www.youtube.com/@yildirimozofficial

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın